Perfect Money

3,8 rating
550 TL'ye Kadar %100 Bonus!
4,5 rating
%50 Çevrimsiz 500 TL Bonus!
3,8 rating
%100 500 TL Spor Bahisleri Bonusu!
3,5 rating
300 TL %100 Hoşgeldin Bonusu!
4,5 rating
Kaydol Anında 1000 TL Bonus Kazan!
4,5 rating
750 TL İlk Yatırım Bonusu!
4,5 rating
%300 1500 TL Bonus!
4,0 rating
600 TL İlk Üyelik Bonusu!
3,8 rating
300 TL'ye Kadar %50 Yatırım Bonusu!
4,3 rating
2500 TL'ye Kadar %100 Hoşgeldin Bonusu!

Perfect Money elektronik ortamda dünyaca önde gelen isimlerden biridir. Perfect Money sayesinde internet üzerinden istenilen her yere para gönderilebilir ve gelen parayı hemen çekilebilmektedir. Bu transferlerde bütün para birimleri geçerlidir. Bunun dışında kripto para olarak bilinen bitcoin ve buna benzer paralar ile de transferler yapılabilmektedir. 

Perfect Money Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Perfect Money kullanıcılara para yatırma ve para çekme konusunda bir çok yöntem gösterir. Bunun için hesaptaki para yatırma veya para çekme bölümüne girilmelidir. Buradaki yöntemlerden biri seçilmelidir. 

Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

– İç transfer: Bir başka kullanıcıdan iç transfer alarak para yatırma işlemidir. Hesabınızı diğer müşterilere mal veya hizmet ödemesi ve para göndermek için de kullanılabilir. 

– Banka havalesi yöntemiyle para yatırma ve çekme işlemleri : Banka havalesi yöntemi ile para yatırmak için banka havalesini belirten bir banka havalesi emri formu doldurulmalıdır. Bu form doldurulduktan sonra Ön izle sekmesine tıklanmalıdır. Banka havalesi ile para çekmek için ilk olarak para çekme bölümünde girilmelidir. Banka havalesi ile para çekme sekmesine tıklanarak tüm alanlar doldurulmalıdır. Kontrol yapıldıktan sonra para çekmeyi onayla sekmesine tıklayarak çekme işlemi tamamlanır.

– Sertifikalı kur değiştirme ortakları ile para yatırma ve çekme işlemleri: Hesaba para yatırılırken veya para çekilirken Perfect Money sertifikalı kur değiştirme ortaklarının sunduğu faydalardan yararlanılabilir. Her kur değiştirme ortakları kendi koşullarına göre çalışır ve kendi para yatırma yöntemi ve para çekme yöntemi uygular. 

– E-fiş yöntemi ile para yatırma: Hesaba anında para yatırma ve fon çekmek için tasarlanmıştır. 16 hanelik elektronik sertifikadır.

– Bitcoin yöntemi ile para yatırma: Bitcoin dünya çapında sıklıkla kullanılan bir kripto para birimidir. Hesaba para yatırma için hesap numarası ve alacaklandıracak olan bitcoin tutarını gösterecek bir para yatırma emri oluşturulmalıdır. Para çekme işlemleri için ise kullanıcının hesabı, bitcoin adresi ve tutarı gösteren para çekme emri oluşturulmalıdır. 

– Kredi değiştirme yöntemi ile yapa yatırma ve çekme: Bir hesaba para yüklemek için PM kullanıcılardan kredi almak için olanak sağlar. Bunun için hesaba girilip kredi değiştirme menüsü tıklanmalıdır. Ayrıca kredi olarak verilen tutar aynı yere geri döner. Bu sebeple bir fon çekme aracı değildir.